لوازم منزل در ترکیه

صفحه اصلی  /  سایر  /  لوازم منزل در ترکیه

خرید لوازم منزل در ترکیه

لوازم منزل در ترکیه

۱۴۰۰/۰۵/۲۲ ساعت ۱۷:۱۵

برای تهیه لوازم منزل  و فرنیش کردن خانه تان در ترکیه راه های زیادی وجود دارد تا بهترین و با کیفیت ترین وسیله را با توجه به سلیقه تان انتخاب و خریداری کنید.

لوازم منزل (اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه،لوازم الکتریکی) در ترکیه را می توانید از راه های زیر تهیه فرمایید: 


         


  • اسکیجی بازار: اسکیجی بازار ها، فروشگاه بزرگ لوازم منزل هستند که از مبلمان و تختخواب تا سرویس آشپزخانه و لوازم الکتریکی، با قیمت های مناسب را دارد.

      

  • ایکیا: برند سوئدی ایکیا که به استایل مینیمالش شهرت دارد.فروشگاه آن در چند طبقه است و استایل های مختلف از فضاهای متفاوت خانه را به شما نشان می دهد.هم چنین می توانید از طریق سایت و اپلیکیشن IKEA، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

  

  • کوچتاش: کوچتاش، فروشگاه زنجیره ای بزرگی است که در تمام ترکیه شعبه دارد و تمام ضروریات تجهیز خانه را به صورت یک جا دارد. هم چنین می توانید به صورت آنلاین و از طریق سایت و اپلیکیشن محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.


 

  • سایت ترندیول: ترندیول یک سایت و برنامه ی خرید آنلاین در ترکیه است که می توانید لوازم منزل، پوشاک و حتی مواد غذایی خود را از طریق عضو شدن در آن خریداری کنید. مزیت ترندیول در این است که شما می توانید نظرات دیگران در مورد محصول انتخابیتان را بخوانید و بعد تصمیم بگیرید. همچنین شما قادر خواهید بود که طبق مقررات هر فروشگاه و مدت زمان تعیین شده برگشت بزنید و یا اعاده کنید. وجه پرداختی در زمان 24 الی 48 ساعت به شما بازگردانده خواهد شد.


•علاوه بر این ها، فروشگاه های زنجیره ای مختلفی نیز وجود دارند که می توانید سبک خانه تان را بر اساس آن ها انتخاب کنید. مانند: مادام کوکو، انگلیش هوم، زارا هوم، کاراجا و ... .تماس با ما 00905524621073 شماره واتس‌اپ صفحه اینستاگرام